“Gelecekte en büyük lükslerden biri konuşabilmek olacak; entelektüel sermayeye sahip, konuşma başlatabilen kişiler birkaç adım öne çıkacak”

Kaliteli bir yaşam tarzına ait keyif veren içerikleri öncü bir şekilde paylaşan, düzenlediği etkinlik ve projelerle değer üreten, Türkiye’nin lüks sektöründe markalarla hedef kitleyi buluşturan ilk ve tek dijital platformu OGGUSTO, markalara sunduğu atölyelerle fark yaratıyor.

“OGGUSTO Academy” şirketlerin ihtiyaçlarına göre, yönetici ve ekiplerine “tailor made” atölye ve eğitimler hazırlıyor. Sanattan dijitalleşen dünyaya, seyahatten gastronomiye, aromaterapiden uluslararası gayrimenkule; konusunda uzman konuşmacılarıyla dünyayı daha yakından takip etmenizi sağlıyor. Yüzlerce yıllık lüks markaların deneyimlerini şirketlerin ihtiyaçlarına göre yorumluyor.

İletişim ve teklif için: [email protected]

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.