İstanbul Etkinlik Rehberi: Eylül 2022

İstanbul Etkinlik Rehberi: Eylül 2022

Eylül 2022 İstanbul Etkinlik Takviminiz hazır! İstanbul’da eylül ayında düzenlenecek konserler, kültür-sanat etkinlikleri ve tiyatro oyunlarını keşfedin.

İstanbul hem yazın son günlerine hem de sonbaharın ilk günlerine dolu dolu bir programla giriyor. Tiyatrodan, konserlere, açık hava etkinliklerine kadar işte Eylül ayında İstanbul’da yapılacak etkinliklerin listesi.

Sanat Fuarı: Contemporary İstanbul 17.’si Geliyor

Contemporary İstanbul 17 Edisyonu, Akbank ana partnerliğinde 17 – 18 ön izleme, 19 – 22 Eylül genel ziyaret tarihleri arasında uluslararası çağdaş sanat galerileri ile birlikte Haliç’in kıyısında İstanbul’un tarihi atmosferi Tersane İstanbul’da gerçekleşecek. Haliç’te yer alan Tersane İstanbul’un tarihi mimarisinde gerçekleşecek fuar 558 sanatçının 1.476 eserini izleyicilerle buluşturacak.

Yer: Tersane İstanbul

Tarih: 19 – 22 Eylül 2022

Bilet: Mobilet

Konser ve Tiyatro:  BKM Yaz Etkinlikleri Açık Havada Yaz Mevsimini Yaşatıyor

Beşiktaş Kültür Merkezi'nin yaz etkinlikleri kapsamında tiyatrodan konsere birçok etkinliği seyircilerle buluşturuyor. Moliere’in ünlü Cimri oyunundan, Yılmaz Erdoğan’ın Aydınlıkevler’ine ve Erol Evgin’ine kadar İstanbullular yaz eğlencesine doyacak.

Yer: Uniq İstanbul

Tarih: 31 Ağustos – 23 Kasım 2022, 21:00

Bilet: Mobilet

Tiyatro: DasDas Yeni Sezona Hızlı Giriyor

Tiyatro ve gösteri dünyasına kattığı yeniliklerle sanat dünyasında önemli bir yer edinen Das Das yeni sezona iddialı giriyor. Birbirinden değerli oyunları sahnesine taşıyan mekân “Romeo Juliet”, “Dünya Yerinden Oynar”, “Deli Bayramı” gibi oyunları ile izleyicilere unutulmaz tiyatro keyfi yaşatacak.

Yer: DasDas

Tarih: 10 Eylül – 31 Ekim 2022

Bilet: Mobilet

Konser: Tezgah, Bu Kez İstanbul'da Sahne Alıyor

Swissotel The Bosphorus, Istanbul’un bahçesinde yeşillikler içinde konumlandırılmış Chalet Restoran’da İzmir merkezli müzik
grubu Tezgah sevenlerine müzik unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatacak. 

Yer: Swissôtel The Bosphorus, Chalet Garden

Tarih: 1 Eylül 2022, 21:30

Bilet: Mobilet

Atölye: VR Teknolojisi Robotlar Şehri'nde

İstanbul'da ilk kez Las Vegas, Berlin ve Tokyo'dan 85 robot ve her yarım saatte bir 5 teknik performans ve 11 VR teknolojisi geliyor.

Japon robot Pepper süper esnek ve akıllı bir robottur. Tokyo havaalanında misafirleri karşılayan bu modeldir. İngiltere'den Roboactor Thespian filmlerden sahneleri canlandırıyor. Yapay zeka satrancına hayran kalın. Taşlar tahtada kendi kendine hareket eder. İnsansız bir Segway'i ve hatta insansız bir bavulu test edin. Robo-okyanus akvaryumunda balıklara hayat verin ve bir nöral ağı yardımıyla resim oluşturun.

Yer: Emaar Square Mall

Tarih: 1 Eylül - 2 Ekim 2022, 10:30 - 20:00

Bilet: Mobilet

Tiyatro: Yeni Bir Yorumla Bir Delinin Hatıra Defteri

Gogol'un unutulmaz eseri Bir Delinin Hatıra Defteri farklı bir yorumla izleycilerle buluşuyor. Bir şizofrenin iç dünyasının anlatıldığı "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyunu Metin Zakoğlu yorumuyla sahneleniyor.  "Gogol Hırsız" diye başlıyor Metin Zakoğlu'nun "Bir Delinin Hatıra Defteri" anlatımı, sonra işler karışıyor. Zakoğlu bana ait ama çalınmış dediği hikayelerinin kahramanları yapıyor aniden seyircileri, köşede bir yerlerde duran adamı bölüm başkanı, önünde oturan kızı sevgilisi Sofya, kenarlardan şaşkın şaşkın bakan başka bir kadını hizmetçisi Mavra olarak görmeye başlıyor. Gerçek şizofren olan oyuncumuz, siz seyircilerde bir deliyi oynayanı izlemeye gelmişken, gerçek bir deli ile karşılaşıyorsunuz ve işte o zaman şov başlıyor. Kim deli, kim akıllı, kim seyirci, kim oyuncu birbirine karışıyor.

Bazen Gogol'un hikayeleri, bazen Zakoğlu'nun şovuna ait bölümlerle başbaşa kalıp çok gülerken birden ağlamaya başlamanızı sizde anlamlandıramıyorsunuz.

Yer: Evde Tiyatro

Tarih: 1 Eylül 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Konser: Rock Müziğin Kralı Haluk Levent Sahnede

Rock müziğin krallarından Haluk Levent Poll Production organizasyonu ile gerçekleşecek Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri ile sevenleriyle buluşuyor.

Yer: Kuruçeşme Açıkhava

Tarih: 1 Eylül 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: Nazım Hikmet'in Şiirleri Tiyatro Sahnesinde

Şair Nazım Hikmet'in şiir ve mektuplarından Yurdaer Okur tarafından sahneye uyarlanan, Taylan Aygar’ın müzikleriyle ve viyolonseliyle eşlik ettiği 'RAN', 1 Eylül'de sahneleniyor.

Yer: Kadıköy Belediyesi Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi

Tarih: 1 Eylül 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Konser: Kendimden Hallice Sahneyi Coşturacak

Alternatif sahnenin kendine has ekiplerinden biri olan Kendimden Hallice özgün tarzlarını bu kez Kadıköy'de sahneleyecek. 1 Eylül Kadıköy Dorock XL'da !

Yer: Dorock XL Kadıköy

Tarih: 1 Eylül 2022, 21:30

Bilet: Biletix

Konser: Harbiye Açıkhava Konserleri Yaza Damga Vuruyor

Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri başlıyor! Sahnesinde yerli ve yabancı starların konserlerine ev sahipliği yapan İstanbul'un en önemli konser alanı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda efsane konserlerin ev sahibi Atlantis Yapım bu yıl da 2 – 16 Eylül tarihleri arasında "Atlantis Yapım Harbiye Açıkhava Konserleri" serisinde yine her yıl olduğu gibi müziğin dev isimlerini ağırlayacak. Aralarında birçok ünlü ismin olduğu konserlerde sahne alacak isimler ise şöyle;

 • Sertap Erener

 • Berkay

 • Yıldız Tilbe

 • Melike Şahin

 • Manga

 • Mabel Matiz

 • Athena

 • Yüzyüzeyken Konuşuruz

 • Duman

 • MFÖ

 • Erkan Oğur & İsmail Hakkı Demircioğlu

 • Selda Bağcan

 • Adamlar

Yer: Harbiye Açıkhava

Tarih: 2 – 16 Eylül 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Gösteri: Metin Akpınar Sevenleriyle Muhabbete Geliyor

“Keşke bir kere sohbet edebilseydim”. Metin Akpınar denince en çok kurulan cümlelerden biri… Artık mümkün! Metin Akpınar yeniden seyircisiyle buluşuyor.

Mizahtan siyasete, müzikten yemeğe, umuttan aşka konuşacak çok konu var.

Metin Akpınar ile Muhabbet, Enka Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'nda sizlerle ...

Yer: ENKA Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu

Tarih: 2 Eylül 2022, 21:15

Bilet: Biletix

Tiyatro: Vişne Bahçesi, Açık Havada

Beş yıllık Fransa macerasından sonra köklerine dönen aristokrat bir aile.

Kendilerine miras kalan servetlerini tüketmek dışında bir çabası olmayan bu insanlar, değişen dünya düzeninde ellerinde
kalan tek şeye, vişne bahçesine hapsolmuşturlar. Ne var ki kendilerine kalan tek övüntüleri de borçları sebebiyle, açık
artırmada satılığa çıkartılacaktır.

Zamana uyum sağlayıp devam etmek için tek bir şart vardır.

Şimdiki zamanı yaşamak için, geçmişin bedelini ödeyecekler midir yoksa en iyi bildikleri şeyi yapmaya devam mı
edeceklerdir?

Yer: Selami Çeşme Özgürlük Parkı

Tarih: 2 Eylül 2022, 21:00 

Bilet: Mobilet

Konser: Begüm Obiz'den Sevenlerine Konser

Katıldığı ses yarışmasıyla adını duyuran, ardından 4 yıl boyunca Murat Boz'un vokalistliğini yapan Begüm Obiz bu kez
sevenleriyle Chalet Restoran konserleri kapsamında buluşuyor.

Yer: Swissôtel The Bosphorus, Chalet Garden

Tarih: 2 Eylül 2022, 21:30

Bilet: Mobilet

Atölye: İtalyan Mutfağının Olmazsa Olmazları

Taze dolgu makarnanın tüm sırlarını öğrenebileceğiniz bir workshop geliyor. Gerçek İtalyan makarnasının hazırlanmasından, makarnanın  şekillendirilmesine ve en uyumlu sosu ile eşleşmesine kadar makarnanın tüm sırlarını gerçek İtalyan stili ile öğreten workshop ilgililerini bekliyor. Menu: Ricotta ve Ispanak dolgulu Ravioli Tortellin

Yer: Eataly Mutfak Atölyesi

Tarih: 2 Eylül 2022, 19:00

Bilet: Biletix

Gösteri: Metin Uca, "Bunu mu Demek İstedim?" ile Geliyor

Metin Uca, Bunu Mu Demek İstedim? oyunu ile, 2 Eylül’de A Project Partner organizasyonuyla Cennet Bahçesi Açık Hava Sahnesi’nde izleyicilerle buluşuyor. Metin Uca sizi tarihte hiç bilmediğiniz, hiç duymadığınız çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor.

Çatalın üçüncü dişi nasıl bulundu? Pantolon düğmeleri yerine daha önce ne kullanılıyordu? Tarih bize anlatılan büyük adamların tarihi mi yoksa küçük detaylar her şeyi değiştirir mi? Hitit usülü kaburga dolmasından Arap’ların alkolü bulmasına, kestane yerken dünya değiştiren Papa’lardan Abdülhamid’in baş hafiyesi, oyunlara konu olmuş Fehim Paşa’nın hiç inanamayacağınız, ağzınızı iki karış açık bırakacak içki arkadaşına kadar hiç bir yerde duymadığınız küçük tarihi öyküler;

ÇOK PÜSÜR’lü Tarihi Komedi Bunu mu Demek İstedim’de. Metin Uca sizi tarihte hiç bilmediğiniz, hiç duymadığınız çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. İlk kez kaka tanrısıyla tanışacak kaybettiğimiz savaşların nasıl içecek adlarına döndüğüne şaşıracaksınız. Kadın-erkek ilişkileri, yeme- içme kültürü ve tuvalet üstüne aklınızı karıştıracak sorulara gülerek yanıtlar bulacaksınız.

Doç. Dr. Özlem Kumrular’ın yazdığı bu gösteriyi Metin Uca oyunlaştırdı ve sahneye taşıdı.

Yer: Cennet Bahçesi Burgazada, İstanbul

Tarih: 2 Eylül 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Konser: Skapova Kadıköy’de

Genç ve dinamik müzik grubu Skapova, müzikseverlerle The Wall Kadıköy sahnesinde buluşuyor.  Grup kendi şarkılarının yanı sıra harika coverları ile de dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Yer: The Wall Saloon & Performance

Tarih: 2 Eylül 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Gösteri: Aşkım Kapışmak'tan Yeni Gösteri

Poll Production organizasyonu ile Aşkım Kapışmak “İlişkiler Komedisi” isimli yeni gösterisini ilk kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da görücüye çıkarıyor. Aşkım Kapışmak kahkaha, müzik, dans, toksik ilişkiler, aile dizimi, aşk ve mutluluk üzerine yeni farkındalıklar oluşturacağı “İlişkiler Komedisi” ile 02 Eylül’de Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde!

Yer: Kuruçeşme Açıkhava, İstanbul

Tarih: 2 Eylül 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Dans: Combo Latino Gecesi

Canlı Latin Dans Müziğinin eşsiz İstanbul manzarasıyla buluşmasına dan severleri heyecanlandırıyor. 20:00’da Dj Performansıyla başlayacak bu eşsiz gece 21:00’da Combo Latino’nun dans müzikleriyle devam edecek. Dans etmeye doyamayacağınız bu güzel gecede eğlence 23:00’dan 02:00’a dek sürecek After Partyle devam edecek.

Yer: The Roof at The Ritz-Carlton, Istanbul

Tarih: 3 Eylül 2022, 20:00

Bilet: Mobilet

Atölye: Minik Eller Pizza Pişiriyor

Geleceğin minik şef adaylarını eğlenerek öğreniyor pizza yapmanın sırlarını keşfediyor.

Menu: Pizza margherita & Calzone con nutella

Yer: Eataly Mutfak Atölyesi

Tarih: 3 Eylül 2022, 14:30

Bilet: Biletix

Festival: %100 Music Presents: Picnic & Gathering İkinci Etkinliğiyle Geliyor

Alternatif müzik performanslarının yanı sıra gurme restoranların, ünlü barmenlerin, özgün sanatçıların ve lokal tasarım markaların da katılımıyla birçok yaratıcı deneyim alanına hitap eden Picnic & Gathering festival serisinin bu yılki ikinci etkinliği geliyor.

Doğayla iç içe ayrıcalıklı bir festival deneyimi yaşamak isteyenler için çeşitli ilgi alanlarına yönelik, kokteyl & miksoloji, bez çanta boyama gibi seçeneklere hazırlanmış workshop bulunuyor.

Yer: Life Park Q Garden

Tarih: 3 Eylül 2022, 15:00

Bilet: Mobilet

Konser: Feridun Düzağaç Yine Dinleyicileriyle

Sevilen aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Feridun Düzağaç, sevilen şarkılarını sizler için seslendirecek.Feridun Düzağaç, 3 Eylül'de IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde...

Yer: IF Performance Hall Beşiktaş

Tarih: 3 Eylül 2022, 19:30

Bilet: Biletix

Konser: Hollandalı şarkıcı Kovacs İstanbul'da

Hollandalı şarkıcı, besteci ve söz yazarı Kovacs, 2014 yılında 4 şarkıdan oluşan "My Love" EP'si ile son derece başarılı
bir çıkış yaparak adını milyonlara duyurdu. Ardından 2015 Edison Pop - Nieuwkomer ödülünü kazandı. Karakteristik sesi,
kendine özgü imajı ve etkileyici şarkıları ile 60 milyondan fazla Youtube izlenmesine ulaşan ve birçok ülkede konserler
veren sanatçı, defalarca geldiği ve çok sevdiği Türkiye'de bu kez 3 ayrı şehirde ve 3 ayrı özel mekanda ilk kez sahne
alacak.

Yer: Maximum UNIQ Açıkhava

Tarih: 3 Eylül 2022,  18:30

Bilet: Mobilet

Tiyatro: Serhat Kılıç Tek Kişilik Gösterisiyle Geliyor

Oyuncu Serhat Kılıç, tek kişilik gösterisiyle dünya tarihinin trajikomik anekdotlarını sahneye taşıyor.

Yer: Swissôtel The Bosphorus, Chalet Garden

Tarih: 3 Eylül 2022, 21:30

Bilet: Mobilet

Konser: Retrobüs'le Nostalji Yolculuğu

70’lerden 2000’lere kadar müzikal zaman yolculuğu yapan ve yaptıran son dönemin önemli müzik gruplarından RETROBÜS ile eğlenmeye hazır olun. Tiyatral kabare tadında sahne şovuyla ekip sizleri etkisi altına alacak. Son dönemin en gözde ekibi yoğun istek üzerine bir kez daha Cennet Bahçesi Açık Hava Sahnesi'nde sevenleriyle buluşuyor.

Retrobüs, 4 Eylül akşamı A Project Partner organizasyonuyla Burgazada Cennet Bahçesi Açık Hava Sahnesi'nde seyircilerle buluşuyor.

Yer: Cennet Bahçesi Burgazada

Tarih: 4 Eylül 2022, 20:00

Bilet: Biletix

Tiyatro: İki Hasta Gencin Hikayesi 

Şebnem İşigüzel’in aynı adlı romanından uyarlanan oyunda Ağaçtaki Kız, hikayesini bize bir çınarın üzerinden anlatmaya
başlıyor, tam da hayatının geri kalanının geçireceği yeri bulduğu sırada Yunus’la tanışıyor. Oyunun iki kahramanı aşkı,
dostluğu, hayalleri, hayal kırıklıklarını, yere düşmeyi, yerden kalkabilmeyi sırlarını paylaşarak dile getiriyorlar.

Yer: KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu

Tarih: 5 Eylül 2022, 21:00

Bilet: Mobilet

Tiyatro: Kaçırılmayacak Bir Kara Komedi: Taxim 

Bir araya gelmesi mümkün ama bir arada yaşaması imkansız olan bu insanların yolları, bir anda beliren “hayatta kalma”
kavşağında sınava tabi tutulursa neler olur. “Taxim”, sistemin baskıcı düzeni ile kişisel bencilliklerin ve önceliklerin kesiştiği Araf’ın oyunu. Kara komedinin doruklarından, ölümün kıyısına gelgitler yaşayan bir hikaye. Herkes yaşamayı hak eder mi? Yaşama hakkı taksim edilebilir mi? İşte bütün sorun bu!

Yer: Maximum UNIQ Açıkhava

Tarih: 7 Eylül 2022, 21:00

Bilet: Mobilet

Atölye: Mario Levi ile Dünya Müziklerinde Zaman Yolculuğu

Dünyanın zamansız şanatçılarını, unutulmayan şarkılarını ve hikayelerini Mario Levi’den dinleyeceğiniz..
Dünyanın farklı coğrafyalarından ve dillerinden şarkıları bir yazarla sohbet ederek dinlemek ister miydiniz?
Bu şarkıların neleri anlattığını… Tarihte bıraktıkları izleri… Farklı zamanlarda ve yerlerde kaydedilmiş videoları da birlikte seyrederek… Çünkü her değerli şarkı bir başka hikayedir…

Yer: Buart Sanat Atölyesi

Tarih: 7 Eylül 2022, 20:30

Bilet: buartatolye.com

Tiyatro: Tarla Kuşuydu Juliet Seyirciyle Buluşuyor

Dırdırcı bir Juliet ve günden güne aşığına ilgisi azalan bir Romeo... Tarihin efsanevi âşıklarını alışılmışın dışında bir ilişkinin içinde izlemek için “Tarla Kuşuydu Juliet”i kaçırmayın!

Engin Alkan, Sevinç Erbulak, Osman Kot ve Murat Bavli’nin rol aldığı; Alkan’ın aynı zamanda yönetmenliğini üstlendiği müzikli komedi oyunu “TarlaKuşuydu Juliet” seyirciyle buluşuyor.

Yer: Kadıköy Belediyesi Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi

Tarih: 8 Eylül 2022, 21:00

Bilet: Biletix

Konser: Fisher İstanbul'da

House müziğin dünyadaki en büyük isimlerinden Fisher 9 Eylül'de Park Orman'da Istanbul'da!

Grammy adayı, BBC Radio 1, Beatport ve Billboard 1.si, üst üste 2 yıl Tomorrowland'de en çok shazam'lanan parça olarak listelerden düşmeyen 'Losing It' in yaratıcısı, İbiza ve Vegas'taki dünyanın en iyi kulüplerinde resident'lıkları ve 'You Little Beauty', 'Ya Kidding', 'It's A Killa' gibi single'larıyla tüm listelerde birincilikleri zorlayan Avustralya'nın çılgın DJ'i Fisher ilk kez Türkiye'de!

Yer: Parkorman

Tarih: 9 Eylül 2022, 19:00

Bilet: Mobilet

Festival: Jam’s Session Festival İlk kez İstanbul’da!

Akustik enstrümanlarını elektronik ritimlerle birleştirerek tekno müzikte devrim yaratan Hamburg merkezli tekno bando takımı MEUTE; renkli parçalarıyla festival sahnesine Glasgow’dan misafir olacak olan şarkıcı, söz yazarı ve flütist Alex Amor, farklı müzik türlerini bir araya getirerek kendine özgü evrenini dinleyicileriyle paylaşan M.I.L.K., Londra’dan çıkan ve çağdaş cazın en heyecan verici yeteneklerden biri olarak görülen davulcu Yussef Dayes ve sahne enerjisiyle herkesi büyüleyen Noga Erez ile yerimizde duramayacağımız bir kapanış, yılın en güzel zamanında Maximum Uniq Açıkhava’da Jam’s Session Festival'de gerçekleşecek.

Yer: Maximum Uniq Açıkhava

Tarih: 10 Eylül 2022, 14:00

Bilet: Passo

Modern Dans: Güldestan Uzun Zaman Sonra Yeniden Seyircisiyle Buluşuyor

Devlet Opera ve Balesi’nin en popüler eserlerinden biri olan Güldestan, uzun bir aradan sonra tekrardan AKM sahnesinde seyircisi ile buluşuyor.

Güldestan’da bir göç yolundan şehirdeki kafeye, çağdaş yazar Orhan Pamuk’un eserlerinden 17. yy’da Evliya Çelebi’ye, modern insanın içsel yolculuklarından sema’ya, Osmanlı zamanlarından modern İstanbul’a ve nihayetinde de Gül’e varan bir yolculuk anlatılıyor.

Yer: AKM

Tarih: 13 Eylül 2022, 20:00

Bilet: AKM

Tiyatro: Kafası Karışık Kontrtenor Nuri Harun Ateş

“Kafası Karışık Kontrtenor” 2010 yılından bu yana sahnelenen bir kabare-konser performansıdır. İçeriği ülkenin
sosyoekonomik ve politik iklim değişikliklerine göre devinmektedir. Şarkılar eşliğinde “ne olacak bu halimiz” temalı bir dertleşme de denilebilir. 16 Eylül’de DasDas Paribu Sahnesin’de!

Yer: DasDas Smash Paribu Sahnesi

Tarih: 16 Eylül 2022, 20:30

Bilet: Mobilet

Konser: Zorlu PSM 10. Sezonunu Fazıl Say Prömiyeri ile Açıyor

Açıldığı günden bu yana binlerce etkinlikle milyonlarca sanatsevere ulaşan, ev sahipliği yaptığı konserler, müzikaller ve tiyatro oyunlarıyla kültür sanat izleyicilerinin dünyasını değiştiren Zorlu PSM’nin 10. sezon açılışı; 16 Eylül’de dünyaca ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say’ın yeni eseri “Hayat Ağacı” süitinin dünya prömiyeri ile gerçekleşecek.

Yer: Zorlu PSM

Tarih: 16 Eylül 2022

Bilet: zorlupsm.com

Tiyatro: Sevgili Arsız Ölüm - Dirmit

Köyden şehre göç eden kalabalık bir ailenin şehirle mücadelesini ailenin en küçük kızı Dirmit'in gözünden dinliyoruz.
Sıkıştıkları tek odalı evde, şehre tutunma mücadelesinde hepsi kendilerince bir yol tutturuyor. Dirmit kız ise durmak
bilmeyen merakı ve direnme gücü sayesinde karşısına çıkan zorluklarla baş etmenin türlü yollarını buluyor. Onu şehirden
korumaya çalışan annesi Atiye, babası Huvat ve abileri Dirmit'in türlü yollarından huylanıyor, ona adet ve geleneklerin
rehberliğinde türlü engeller koyuyorlar. Ama Dirmit durur mu, durmuyor!

Yer: Moda Sahnesi Büyük Salon

Tarih: 18 Eylül 2022, 15:00

Bilet: Mobilet

Tiyatro: Doğaçlama Tiyatro: Torno Tezgahı

istanbulimpro doğaçlama eğitimleri sürecinde her daim seyirciyle buluşan KALFALAR şimdi kendi gösterileri ile sahnedeler.

İçeriği ve şekli daima yenilenen, geleneksel formlardan beslenen, interaktif bir gösteri sizi bekliyor. Farklı insan hallerine farklı bakış açıları seyirci ve oyuncuların ortak algılarından süzülerek eğlenceli bir gösteriye dönüşüyor.

Tekrarlanamaz olması itibarıyla her oyun hem oyuncular hem de seyirciler için bambaşka bir deneyim. Parçası olacağınız eğlenceli bir gösteriye hazır mısınız?

Yer: Impro Sahne

Tarih: 28 Eylül 2022, 20:30

Bilet: Mobilet

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.